Pytanie:
Czy istnieje sposób na przesłanie zrzutu ekranu z iPada na tę witrynę (lub inne witryny StackExchange)?
Jaydles
2010-10-06 01:57:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Robię więc zrzut ekranu za pomocą mojej poręcznej kombinacji „[HOME] - [POWER]” i rysuję na nim odręczne strzałki w Adobe Ideas (ponieważ lubię wygładzanie linii), aby podkreślić mój problem, ale:

Jak mogę załadować to zdjęcie do Zapytaj inaczej niż na iPadzie?

Pięć odpowiedzi:
#1
+11
Guillermo Esteves
2010-10-06 05:25:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Użyj Dropbox, aby go przesłać, a następnie skopiuj link do schowka i wklej go w swojej odpowiedzi, używając składni Markdown: ! [tekst alt] (url)

#2
+4
ghoppe
2010-10-06 09:42:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dropbox to dobry pomysł, ale ponieważ używasz programu Adobe Ideas, który ma łącze do zdjęcia e-mailem, możesz po prostu skorzystać z funkcji przesyłania e-mailem dowolnej witryny do udostępniania zdjęć (np. łącze do przesyłania e-mailem z serwisu Flickr, twitpic itp.), a następnie skopiuj link z przeglądarki.

#3
+2
Dori
2010-10-06 02:15:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wygląda na to, że nie możesz tego zrobić bezpośrednio (cholera), więc musiałbyś to zrobić pośrednio. Możesz zsynchronizować go z komputerem, a następnie użyć tego komputera, aby zadać pytanie, lub przesłać go do witryny internetowej, a następnie ręcznie użyć tego adresu URL dla obrazu (za pomocą Markdown lub HTML).

doceniam myśli, ale jeśli synchronizuję, jestem przy komputerze i mam inne opcje. Jak załadować go do witryny z mojego iPada? To brzmi jak to, czego nie mogę zrobić w * tych * witrynach?
Nie możesz tego zrobić w witrynach SE (o ile mogę się zorientować), ale są aplikacje, które umożliwiają (na przykład) przesyłanie zdjęć do Flickr. A gdy już znajdzie się w serwisie Flickr, możesz ręcznie utworzyć tutaj tag obrazu, który odwołuje się do tamtego obrazu.
Jaydles, nie możesz przesyłać plików z Safari do * żadnej * witryny. Jedynym rozwiązaniem są sugestie dotyczące aplikacji, które przedstawili inni.
#4
  0
Jonathan.
2010-11-04 02:35:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Używam photobucket, jest darmowy, ma całkiem dobre funkcje, a aplikacja na iPhone'a (nie jestem pewien, czy jest konkretna aplikacja na iPada) działa bardzo prosto, wybierz zdjęcie, załaduj, pobierz link.

#5
  0
Jonathan.
2012-03-31 17:54:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Możesz użyć StackAsk, aby przesłać obrazy z biblioteki zdjęć i rolki aparatu do nowych pytań, które zadasz. Działa zarówno na iPadzie, jak i na iPhonie.

Możesz pobrać ją bezpłatnie w sklepie z aplikacjami, link w tym poście: StackAsk on StackApps

( ujawnienie: stworzyłem aplikację)To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...