Pytanie:
Jak dodać tekst do utworu w iTunes?
Moshe
2010-11-15 00:44:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak dodać tekst do utworu w iTunes, aby wyświetlał się on na iPodzie / iPadzie?

Pięć odpowiedzi:
#1
+6
Alex
2010-11-17 23:02:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jestem właścicielem iClip Lyrics i miałem szczęście pobrać go, zanim go zaprzestali (nadal działa, mimo że go nie rozwijają, a jeśli możesz go znaleźć w Internecie, bardzo go polecam)

Wszystko, co musiałeś zrobić, to odtworzyć piosenkę, przeszukałaby internet, chwyciła teksty i automatycznie dodała je do znacznika ID3 dla pliku MP3.

Istnieją inne aplikacje które robią w zasadzie to samo:

  1. GimmieSomeTune

  2. TuneLyrics

  3. iLyrics

Alex, czy mogę zapytać, skąd iClip bierze teksty? Czy są w jakiś sposób oficjalne lub pochodzą z witryny przesłanej przez użytkowników, która często zawiera źle odczytane i niepoprawne teksty?
Jeśli się nie mylę, iClip pobierał teksty z określonego zestawu witryn w Internecie. A jeśli dobrze pamiętam, ludziom się to nie podobało ... Blog / strona dewelopera wyjaśnia, co się stało. (jeśli nadal działa)
#2
+2
Lizzan
2010-11-15 00:58:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kliknij prawym przyciskiem myszy utwór w iTunes i wybierz Uzyskaj informacje. Druga od prawej to sekcja „Teksty”, w której można wkleić tekst piosenki. Teksty pojawią się na okładce albumu podczas odtwarzania utworu na iPodzie. Stuknij w okładkę albumu, aby ją wyświetlić, jeśli nie masz wszystkich widocznych elementów sterujących.

Próbowałem skopiować i wkleić teksty do zakładki tekstów na stronie pobierania informacji, ale po odłączeniu iPhone'a teksty nie pojawiały się podczas odtwarzania utworu. Jakieś sugestie?
@Nina Czy telefon miał czas na synchronizację, zanim go odłączyłeś?
@Nina W sekcji Muzyka jest również ustawienie do wyświetlania słów (i informacji o podcastach), upewnij się, że jest włączone.
#3
+1
Leniel Maccaferri
2011-01-16 22:47:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Napisałem post na swoim blogu, aby przedstawić moje ustalenia dotyczące tego pytania. Sprawdź to:

Oprogramowanie do dodawania tekstów piosenek do plików MP3 metadane ID3

#4
  0
RCProgramming
2010-11-16 05:56:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

klikasz prawym przyciskiem (kontrolne kliknięcie na komputerze Mac) utwór i klikasz uzyskaj informacje. Stamtąd naciśnij zakładkę tekstów i wprowadź swoje teksty. Mam nadzieję, że to pomoże.

#5
  0
Davide Gualano
2011-01-17 05:50:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Aby dodać tekst do piosenki, używam tego widżetu na panelu: TunesTEXT
Bardzo prosty, ale bardzo przydatny.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...