Pytanie:
Moja sieć bezprzewodowa została ustawiona jako „nieaktywna”, jak mogę ją ponownie aktywować?
Airplane Mode
2010-11-09 12:24:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wygląda na to, że nieumyślnie wyłączyłem sieć bezprzewodową w sekcji „Sieć” w Preferencjach systemowych. Kiedy przechodzę do ikony lotniska na pasku menu, wygląda to jak półkole, które po kliknięciu wyświetla napis „Lotnisko: nie skonfigurowano”. Kiedy idę go skonfigurować, stan jest wyświetlany jako „Nieaktywny”, bez widocznego przycisku „Aktywuj”. Jak przywrócić działanie sieci bezprzewodowej? alt text

Dwa odpowiedzi:
#1
+11
Kyle Cronin
2010-11-10 01:32:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Przełącznik, który powoduje, że karta sieciowa jest aktywna / nieaktywna, jest nieco ukryta. Wybierz adapter AirPort, a następnie kliknij przycisk, który wygląda jak koło zębate u dołu listy. Otworzy się lista rozwijana, w której możesz wybrać opcję „Uaktywnij usługę”:

alt text

#2
  0
timduffin
2010-11-09 16:54:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wygląda na problem z połączeniem z Twoją siecią. Sprawdź, czy jesteś odpowiednio uwierzytelniony, np. masz prawidłowy klucz WEP, hasło.

Nie sądzę, że to problem z moją siecią bezprzewodową, ponieważ nie mogę nawet przejść do punktu, aby wybrać sieć. Dodałem zrzut ekranu, aby pokazać, o co mi chodzi.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...