Pytanie:
Jak wyłączyć kamerę internetową na zewnętrznym wyświetlaczu Thunderbolt
Ted Naleid
2012-01-10 00:50:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam iMaca 27 "w połączeniu z 27-calowym wyświetlaczem Thunderbolt, który jest obrócony do trybu portretowego. Oba mają zintegrowane kamery internetowe. Niektóre aplikacje są niekonsekwentne i niekonsekwentne, jeśli chodzi o możliwość wyboru kamery internetowej.

Zawsze chcę używać kamery internetowej w iMacu, a nigdy tej na wyświetlaczu Thunderbolt, zwłaszcza, że ​​jest ona obrócona, więc obraz z kamery internetowej jest nie tylko poza środkiem, ale o 90 stopni w złym kierunku. / p>

Czy istnieje sposób (ustawienie domyślne lub coś takiego), aby wyłączyć kamerę internetową na wyświetlaczu Thunderbolt, ale nadal pozwolić, aby kamera internetowa w moim iMacu działała?

Co dziwne, podłączyłem 27-calowy wyświetlacz Apple Thunderbolt do mojego OS X El Capitan za pomocą Maca Mini i podczas gdy ekran, głośniki, mikrofon i tym podobne są automatycznie odbierane, kamera internetowa nie jest wykrywana i niedostępna dla systemu ani żadnej aplikacji.Więc nie wiem, * jak * można to wyłączyć, ale mój był. Próbowałem zasnąć i obudzić się. Spróbuję się wylogować. Następnie uruchomię ponownie.
Aby włączyć kamerę, wymagane jest ponowne uruchomienie z podłączonym wyświetlaczem.Stwierdzenie, że maszyna jest odłączona, a następnie podłączenie jej po uruchomieniu włącza wszystkie funkcje oprócz kamery internetowej (iSight?).Może to mogłoby zadziałać dla Ciebie lub innych?
Siedem odpowiedzi:
#1
+4
Stu Wilson
2012-01-12 20:31:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Firma Apple nie zapewnia żadnego sposobu na centralne sterowanie urządzeniami z kamerą, pozostawia program w użyciu, aby zapewnić możliwość wyboru.

Ogólnie dobrze napisane programy dają wybór i kiepsko napisane (i ogólnie słabo obsługiwane) programy nie. (Fotobudka, patrzę na ciebie.)

Jedynym sposobem, w jaki potrafię zmusić program, aby nie korzystał z aparatu, jest hack, który istnieje już od jakiegoś czasu i polega na użyciu czegoś takiego jak iChat do zrobienia drugi iSight jest zajęty, więc nie jest odbierany przez żaden inny program.

Kolejnym, starszym hackem jest usunięcie kextów obsługujących urządzenia, jednak to uniemożliwiłoby działanie wszystkich iSights, więc w w tym przypadku nie jest to dobry pomysł.

Ostatecznie nie ma odpowiedzi, ale jestem pewien, że istnieje aplikacja, za którą ludzie gdzieś zapłaciliby.

#2
+2
Scirebroc
2013-09-22 22:06:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli używasz FaceTime, przejdź do Pasek menu> Wideo> kamera i wybierz kamerę do wbudowanego wyświetlacza (lub dowolnego z zewnętrznych monitorów), jak wolisz.

#3
+1
Anthony Garritano
2012-12-31 20:09:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wysyłam to dla potomstwa. Wygląda na to, że w większości aplikacji (w tym Photo Booth) jest teraz pozycja menu Aparat, która umożliwia przełączanie używanego aparatu. W przypadku wyświetlacza Thunderbolt pozycje menu to: Aparat> Kamera HD FaceTime (wyświetlacz).

Nie jestem pewien, czy to zawsze tu było i po prostu to przegapiłem, czy też aktualizacja rozwiązała problem. Niezależnie od tego dobrze jest mieć kontrolę nad tym, którego aparatu chcesz użyć.

#4
+1
hwv
2013-02-15 03:26:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli używasz programu Skype, możesz to ustawić - przejdź do Skype (menu w aplikacji Skype) -> Preferencje -> Dźwięk / video i wybierz wejście wideo z menu rozwijanego. Następnie wybierz „Aparat”. Wykonaj tę samą procedurę, aby edytować preferencje mikrofonu.

#5
+1
kmarinelli
2013-11-10 05:42:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Trywialny, nietechniczny sposób, który działa we wszystkich przypadkach, polega na przyklejeniu do kamery małego kawałka czarnej taśmy izolacyjnej. Wtedy, nawet jeśli program zdoła zmienić ustawienia, aby włączyć aparat, nie będzie można go używać.

Aby ponownie włączyć kamerę, gdy chcesz jej użyć, usuń taśmę.

#6
  0
user16516
2012-01-11 23:41:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Używam aplikacji o nazwie iGlasses, która może przełączać się między różnymi kamerami internetowymi. Mój MacBook Pro 2011 jest zwykle używany z zamkniętą pokrywą, co uniemożliwia korzystanie z kamery FaceTime.

Dzięki iGlasses mogę wybierać między firewire iSight, kamerą wideo Firewire Mini DV, wbudowaną Aparat FaceTime lub kamera internetowa USB. Aplikacja jest dostępna na www.Ecamm.com i można ją wypróbować bezpłatnie, ale jej zakup kosztuje 19,95 USD.

Hmmm ... dzięki za odpowiedź, ale nie jestem pewien, czy to rozwiązuje mój problem. Myślę, że w przypadku iGlasses pozwoliłoby mi to wybrać kamerę tylko dla aplikacji iGlasses. Mój rzeczywisty problem dotyczy Google Hangouts lub Skype Video, gdzie obie aplikacje czasami wybierają niewłaściwą kamerę internetową i wydaje się, że nie wykrywają właściwej. Chciałbym wyłączyć kamerę internetową monitora zewnętrznego, aby żadna aplikacja (taka jak Google Hangout) nigdy nie miała szansy wybrać niewłaściwej.
#7
  0
Jabberwock
2015-04-10 22:25:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otwórz terminal i uruchom następujące polecenia według potrzeb:

Aby wyłączyć, wpisz:

  chmod 000 / Library / CoreMediaIO / Plug-Ins / DAL /AppleCamera.plugin/Contents/MacOS/AppleCamera

Aby włączyć, wpisz:

  chmod 755 / Library / CoreMediaIO / Plug-Ins / DAL / AppleCamera .plugin / Contents / MacOS / AppleCamera  
Czy to nie spowoduje wyłączenia * obu * kamer?


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...