Pytanie:
Jak mogę ustawić VLC na wyjściu dźwięku przez słuchawki USB?
Casebash
2010-11-20 15:06:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Za każdym razem, gdy podłączam słuchawki z okrągłym złączem do mojego MacBooka Pro, dźwięk automatycznie przełącza się na nie. Za każdym razem, gdy podłączam słuchawki do połączenia USB (zestaw słuchawkowy Logitech USB ClearChat Comfort) i odtwarzam dźwięk w iTunes, dźwięk przełącza się automatycznie. Za każdym razem, gdy podłączam słuchawki, a VLC gra, dźwięk jest nadal odtwarzany przez głośniki. Czy istnieje sposób, aby VLC działał z moimi słuchawkami USB?

Aktualizacja : Wygląda na to, że słuchawki nie działają poprawnie ze Skype.

Zarówno VLC, jak i Skype powinny mieć ustawienie gdzieś w swoich preferencjach, aby wybrać urządzenie wyjściowe.
Skype tak, VLC, nie sądzę. Za dużo „preferencji” ~ _ ~.
Sześć odpowiedzi:
#1
+9
Jason Salaz
2010-11-22 09:40:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

VLC nie może przełączać interfejsów audio w locie. Musisz albo całkowicie zatrzymać odtwarzanie multimediów, przejść do preferencji i zmienić je, a następnie ponownie rozpocząć odtwarzanie multimediów; lub w nieco łatwiejszy sposób:

  1. Zabij VLC
  2. Podłącz słuchawki (i upewnij się, że stają się głównym wyjściowym urządzeniem dźwiękowym, przytrzymaj opcję i kliknij ikonę dźwięku w menu pasek, wybierz słuchawki USB, jeśli to konieczne)
  3. Uruchom VLC

Zakładając, że preferencje VLC są nadal ustawione na używanie domyślnego urządzenia audio do wyjścia, wtedy użyje ich, gdy zaczynasz ponownie odtwarzać zawartość.

Nawiasem mówiąc, kiedy podłączam adapter USB do słuchawek, VLC blokuje się całkowicie, nie może nic zrobić, ale wymusić zakończenie, wszelkie aktualnie odtwarzane multimedia zatrzymują się całkowicie. To bardzo frustrujące.
Jeśli nie masz „konkretnego” powodu, aby używać VLC, sugeruję wypróbowanie kilku istniejących alternatyw (jak QuickTime + Perian, żeby wymienić tylko popularną alternatywę). Oczywiście, jeśli zbytnio polegasz na VLC, wszystko, co możesz zrobić, to przesłać im raport o błędzie, ponieważ zachowanie VLC nie jest zsynchronizowane z innymi aplikacjami audio w ekosystemie Maca. -
Obecnie używam Movist. Nie używam często VLC, ale robię to w jakimś celu, którego obecnie nie pamiętam, myślę, że ma konkretny cel pracy, ale byłem na wakacjach :).
#2
+4
Mark
2013-08-21 15:06:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zapytaj, a otrzymasz ...

Zarejestrowałem to jako błąd w VLC i zostały dostarczone w ciągu 2 godzin!

https: //trac.videolan. org / vlc / ticket / 9231

#3
+3
David Barry
2010-11-21 02:29:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ponieważ przez zestaw słuchawkowy pobierasz iTunes i dźwięki systemowe, powinno ono być ustawione jako domyślne urządzenie audio, ale sprawdź panel Preferencje dźwięku, aby się upewnić. Następnie spróbuj ponownie uruchomić VLC, aby używał nowego domyślnego urządzenia audio. Powinno to również działać w przypadku Skype'a, jednak Skype powinien mieć opcje w menu preferencji, które pozwolą Ci wybrać urządzenie wyjściowe / wejściowe audio. Niestety nie ma podobnej opcji w VLC.

Skype pozwala na użycie „innych” ustawień niż domyślne (tj. Możesz mieć zestaw słuchawek / mikrofonu „dedykowanych dla Skype”. Może się zdarzyć, że VLC nie widzi zmiany i wymaga ponownego uruchomienia, biorąc pod uwagę, że VLC nie masz sposób, aby wybrać wejście / wyjście audio.
#4
+2
Victoria
2011-12-08 23:35:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wyjście z odtwarzacza VLC, a następnie zmiana domyślnego wyjścia dźwięku na głośniki USB firmy Logitech działało u mnie. Dopóki głośniki Logitech są podłączone przed otwarciem odtwarzacza VLC, a preferencje systemowe są ustawione poprawnie, VLC powinien odtwarzać przez głośniki.

Wiem, że wiele osób używa odtwarzacza VLC zamiast Quicktime, ponieważ niektóre Pliki Windows nie odtwarzają dźwięku w Quicktime, ale działają doskonale na odtwarzaczu VLC. Chociaż mogło się to zmienić od czasu Snow Leopard i najnowszej wersji Quicktime.

Mam nadzieję, że to pomoże. Toria

#5
+2
nohillside
2011-12-09 01:01:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hmm, mogę bez problemu przełączać urządzenia audio w VLC w locie:

enter image description here

Domyślnie jest to urządzenie zdefiniowane w ustawieniach systemu przy starcie.

#6
  0
Lydia
2015-09-11 01:00:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właśnie rozwiązałem ten problem (bez zabijania aplikacji): wszedłem do ustawień Bluetooth (długie kliknięcie głównej ikony w głównych ustawieniach mojego smartfona) i zobaczyłem, że „Dźwięk multimedialny - Połączono z mediami audio ”zostało zaznaczone. Odznaczyłem to, sprawdziłem ponownie i tak, dźwięk dochodzi z głośnika, w końcu :) Mam nadzieję, że nie będę musiał tego robić za każdym razem: /To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...