Pytanie:
Jak skopiować pliki PDF na iPada i tam je czytać?
Daryl Spitzer
2010-09-10 23:53:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zgromadziłem kolekcję książek w formacie PDF (kupując od czasu do czasu O'Reilly Media Deal of the Day) na moim MacBooku Pro. Chciałbym je pobrać na iPada, gdzie będzie wygodniej je czytać. Jak mogę to zrobić? Czy powinienem spojrzeć na Dropbox i pobrać aplikację do odczytu plików PDF? (Czy masz taki do polecenia?) Czy jest lepszy sposób?

Cztery odpowiedzi:
#1
+10
Kyle Cronin
2010-09-11 00:10:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

iBooks ma wbudowaną obsługę czytnika PDF. Wystarczy pobrać ją bezpłatnie z App Store, a następnie przeciągnąć pliki PDF, które chcesz skopiować na iPada do iTunes. Pliki PDF zostaną wyświetlone w sekcji „Książki”. Zsynchronizuj iPada, a następnie po otwarciu iBooks dotknij zakładki „Pliki PDF”, a pliki PDF zostaną wyświetlone.

Możesz zrobić to samo z Adobe Reader.
#2
+5
Henry
2010-09-11 10:36:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Albo używam metody iTunes do iBooks, którą zasugerował Kyle Cronin, albo używam Dropbox, jeśli nie ma mnie w pobliżu komputera lub nie przeszkadza mi podłączanie iPada. Dropbox ma polecenie wyślij do iBooks.

#3
+4
Am1rr3zA
2010-09-11 00:19:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Aby dowiedzieć się, jak przesłać plik PDF na iPada, użyj tej metody. ale jeśli liczba plików PDF nie jest zbyt duża, możesz przesłać je na iPada z załącznikiem do poczty i użyć safari, aby je wyświetlić.

Myślę, że GoodReader na iPada to najlepsza przeglądarka plików PDF na iPada.

#4
+2
tooshel
2010-09-11 10:24:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jestem wielkim fanem GoodReader, ale możesz używać iBooków. Przeciągnij pliki do iTunes (a najpierw musisz mieć najnowsze iBooki), a następnie zsynchronizuj je tak, jakbyś synchronizował wszystko inne. Największym minusem jest to, że tytuły plików PDF nie są wyświetlane, więc jeśli pierwsza strona nie jest tytułem, nie masz pojęcia, na co patrzysz w iBooks. Oprócz zobaczenia nazwy pliku i możliwości czytania dokumentów z całego miejsca, inną funkcją GoodReader, którą uwielbiam, jest to, że możesz zablokować powiększenie dla każdej strony, a tekst ma czytelny rozmiar i nie ma dużo zwężonego miejsca na marginesie.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...