Pytanie:
Czy istnieje dobry zamiennik stacji dokującej?
Harry Gindi
2010-12-11 01:15:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jakie są najlepsze zamienniki stacji dokującej?

Śledzenie okien w Docku jest frustrujące, chyba że są zminimalizowane. Na przykład często mam otwartych 10-15 oddzielnych dokumentów PDF. Śledzenie ich na stacji dokującej to bałagan.

- Harry Gindi

Czego tak nie lubisz w Docku? Nie mam z tym problemu. Znajomość problemów pomogłaby w tworzeniu lepszych rozwiązań.
Pięć odpowiedzi:
#1
+14
Matthew Frederick
2010-12-11 08:22:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

HyperDock zapewnia podgląd okien dla każdej uruchomionej aplikacji w Docku, co bardzo pomaga.

alt text

Podobnie robi Dock, jeśli klikniesz i przytrzymasz ikonę uruchomionej aplikacji.
Tak, ale nie w ten sposób. Jest to natychmiastowe i nie przejmuje ekranu tak, jak widok Expose, który uzyskujesz, przytrzymując kliknięcie aplikacji. HyperDock pokazuje okna ze wszystkich przestrzeni, w przeciwieństwie do Expose. Poza tym jest cała masa innych przydatnych rzeczy, o których nie wspomniałem.
Wielki fan tej aplikacji.Od jakiegoś czasu jestem płacącym klientem.To powiedziawszy, mimo że wsparcie jest okropne.Cóż, nie można tego nazwać okropnym, jeśli nie istnieje!Kilkakrotnie próbowałem skontaktować się z pomocą techniczną, używając błędnie wpisanego adresu e-mail, co uniemożliwiło mi uzyskanie licencji, ale osoba nie odpowiedziała.(Tak, napisałem z innego adresu e-mail i tak, również umieściłem to w tekście.) Szczerze mówiąc, byłem tak zły, że po dwóch miesiącach prób miałem zamiar odejść, ale program jest po prostu zbyt dobry, więcSkończyło się na tym, że ponownie niechętnie zapłaciłem.Uwielbiam tę aplikację.Nienawidzę wsparcia.
#2
+3
msanford
2010-12-11 01:29:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Quasi-zamiennik warty rozważenia to Quicksilver (pobierz: https://qsapp.com/ i przewodnik: http://www.youtube.com/watch?v=EBvFUhTqKK4), używany przez dużą liczbę pobożnych użytkowników.

Chociaż zależy to od tego, co chcesz zastąpić: dostępu do aplikacji, dokumentów, zadań itp.? Powinno działać świetnie. Jeśli chcesz czegoś, co wygląda trochę jak panel dock / taskbar / GNOME, nie zastąpi tego.

LaunchBar ... Alfred ... Okno szybkiego wyszukiwania Google ... Wyróżnione wydarzenia!
Całkiem dobrze! Właściwie to Spotlight zastępował QS od miesięcy…
Używam Spotlight zamiast QS. Działa w porządku.
Film YouTube wymaga zalogowania się!
@Flimm Ta odpowiedź ma 5 lat i prawdopodobnie nie ma już znaczenia…
Zdecydowanie nie ma już znaczenia, ponieważ link do Blacktree.com już nie działa.
@Br.Bill Gotowe, zaktualizowałem to.
#3
+3
Unknown
2015-05-18 18:15:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

http://brawersoftware.com/products/ubar

Byłem pod wrażeniem. Jest to najbliższa rzecz do wymiany paska zadań, którą znalazłem. Niektóre z jego zachowania drażniły mnie, więc nie kupiłem go pod koniec okresu próbnego. Możesz wypadać inaczej.

DOCK jest raczej źle pomyślany z różnych powodów, ale programy opuszczające go, gdy są otwarte, są ogromne. Znalezienie otwartych okien w systemie OSX jest znacznie trudniejsze niż w systemie Windows. alt-tab> cmd + tab, a następnie cmd + ~. Dobrze jest też widzieć wyraźnie okno na pasku zadań.

EDYCJA: Znalazłem to forum szukając zamiennika dla ubar. Nie mogłem znaleźć czegoś wartego gówna. Więc ostatecznie kupiłem Ubar, nawet jeśli ma pewne problemy. Nawet ze swoimi problemami jest lepszy niż dok. Stacja dokująca jest częstą skargą użytkowników systemu Windows; nie jest to przypadek upartych użytkowników, którzy odrzucają zmianę lub inny sposób działania. Jest to przypadek paska zadań, który jest naprawdę lepszym sposobem wypełniania tych funkcji.

Cześć, jestem programistą uBar.Wyślij mi e-mail ze swoimi problemami, a zobaczę, czy uda mi się je rozwiązać.Twoje zdrowie.
Problem, który mam, polega na tym, że wiele wystąpień programu nie wyświetla się jako wiele (lub zgrupowanych) elementów na pasku ubar i przechodzi do doku.Więc muszę użyć obu.
Dla przyszłych ludzi, którzy chcą spróbować uBar - nie rób tego.Jest opuszczony.Zepsuty.Otulina.Awaria.Zamrażanie.A programista porzucił wszystko.Ale nadal bierze pieniądze, kupując uBar :) Nie dajcie się oszukać jak ja ludzie
#4
  0
pitosalas
2017-11-10 21:02:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ubar jest bardzo fajny.Ale nie sądzę, że to wymiana stacji dokującej.Ponieważ dla mnie dużą pracą stacji dokującej jest lista ikon dla moich najczęściej używanych aplikacji.O ile wiem, uBar tego nie robi ... @ Edward

#5
-2
LexS
2017-11-10 22:30:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Preferencje systemowe-> Dock: ustaw „minimalizuj okna do ikony aplikacji”.

To nie jest odpowiedź na pytanie.
wkrótce się o tym przekonamy.
Jak to zastępuje stację dokującą?


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...