Pytanie:
Czy możesz zainstalować Google Chrome na urządzeniu z iOS?
Graviton
2010-10-07 12:57:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy można zainstalować przeglądarkę internetową Google Chrome na urządzeniu z systemem iOS?

Pięć odpowiedzi:
#1
+10
jrg
2012-06-29 00:35:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

You can now install Google Chrome on an iOS Device.

Do note that it does not use the Chrome Rendering engine, but uses the Safari webkit. The "killer feature" though is that it has syncing with your Google Account.

#2
+8
GeneQ
2010-10-07 19:15:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie. Nie można uruchomić Chrome w iOS.

Nie rozumiem, dlaczego chcesz uruchomić Chrome, nawet jeśli istnieje.

Safari na iPhone'a korzysta z WebKit, tego samego silnika renderującego, którego używa Chrome. Nie powinno być między nimi dużej różnicy. Safari na iPhonie jest bardzo szybkie.

Jedyną inną przeglądarką dostępną dla iPhone'a jest Opera.

Mam wrażenie, że Apple on pozwolił Operze przejść przez proces zatwierdzania sklepu z aplikacjami, ponieważ jest tak słaby i chcieli je pokazać
Haha, to dobry @gnuchu.
@Gnuchu - nie, to nie było polityczne. Opera Mini to w rzeczywistości zdalna przeglądarka dla sesji przeglądarki internetowej działającej na serwerach Opery. Dzięki temu przeszedł wszystkie testy Apple i nie mieli podstaw, aby go odrzucić. http://itunes.apple.com/us/app/opera-mini-web-browser/id363729560?mt=8
@gnuchu, Zgadzam się. Dlatego sklep Apple nie pokazuje Chrome, ponieważ Chrome pokonuje Safari na śmierć.
@Graviton:, proszę odrzucić tę odpowiedź, ponieważ nie jest ona już prawdą; zobacz odpowiedź jrg.
Ta odpowiedź nie jest już prawdą. Chrome jest teraz na iOS. ;-) Uwielbiam karty incognito. Ale nadal wymaga polerowania.
#3
+1
Martin
2010-10-07 13:21:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ponieważ nie jest dostępny w sklepie z aplikacjami (przynajmniej nie w Niemczech), nie jest to możliwe. Może jest aplikacja lub możliwość dla iPhone'ów z jailbreakiem, ale wątpię w to.

#4
-1
Victor Jalencas
2010-10-08 13:01:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tak nie jest i wątpię, czy kiedykolwiek będzie taki port, ponieważ model, na którym bazuje Chrome, polega na tym, że każda karta jest uruchamiana jako oddzielny proces. Ponieważ w iPhonie nie ma prawdziwej wielozadaniowości (dostępnej w publicznych API), taka aplikacja nie byłaby możliwa.

Jeśli Google kiedykolwiek wyda coś takiego (co nie zostanie zatwierdzone w aplikacji Store, z obecnymi zasadami, ale dla dobra argumentacji, powiedzmy, że został wydany jako dystrybucja ad hoc lub jako kod źródłowy), działałby zupełnie inaczej, będąc tym samym innym produktem tej samej marki

Może warto rozważyć usunięcie tego, bo wygląda to źle:]
Doceniam twoją troskę, ale to, co powiedziałem, jest nadal prawdziwe.Obecna przeglądarka Chrome w App Store jest opakowaniem na tym samym zestawie internetowym, którego używa Mobile Safari.Nie pochodzi z Chromium, jedynym podobieństwem jest prawdopodobnie kod synchronizacji zakładki i inny kod peryferyjny.
#5
-2
creminsn
2011-09-14 01:16:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Google musiałby najpierw poprawnie wydać aplikację Chrome na Androida, zanim nawet pomyślałby o aplikacji na iOS. Inaczej strzelaliby sobie w stopę.

To, czy Apple by to zatwierdził, to inna historia.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...