Pytanie:
iPad PDF Reader z obsługą adnotacji?
sorin
2011-07-02 18:43:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Muszę czytać wiele książek w formacie PDF na moim iPadzie, ale muszę także robić notatki (adnotacje), notatki, które chcę później przenieść na komputer Mac.

Jakie rozwiązania mam masz za to?

Nie podawaj więcej niż jednej sugestii na odpowiedź. W pierwszym wierszu umieść również link i informacje o cenach.

Przykład: ## [SomeApp] (http: // ...) 4 $

„Proszę nie podawać więcej niż jednej sugestii na odpowiedź” - naprawdę? czemu? ... i podałeś przykład, jak poprawnie sformatować odpowiedź. świetny :/
Ponieważ ułatwiłoby to czytanie i pozwoliłoby innym głosować na jedną lub drugą odpowiedź.
jeśli masz wiele sugestii, możesz odpowiedzieć wiele razy
Dziewięć odpowiedzi:
#1
+5
che2cbs
2011-08-19 20:10:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

GoodReader 4,99 USD

Nie mogę go porównać z żadnym innym czytnikiem PDF na iPada, ale jestem bardzo zadowolony z GoodReader. Z gry marketingowej w iTunes:

Adnotacje to funkcja od dawna poszukiwana przez użytkowników, którzy chcą dodawać własne znaczniki do plików PDF, zwłaszcza tych, którzy współpracują jako zespół nad udostępnianymi dokumentami. Typy adnotacji, które można tworzyć i edytować w GoodReader, obejmują pola tekstowe do pisania, komentarze wyskakujące („notatki samoprzylepne”), podświetlenia tekstu, rysunki odręczne, linie, strzałki, prostokąty, owale, zamglone kształty, podkreślenia tekstu, przekreślenia, wstawianie tekstu znaki.

Korzystanie z GoodReadera jest trochę dziwne, a interfejs jest bardzo hałaśliwy, ale funkcjonalny? Nic, co widziałem, nie może się równać. A przynajmniej GoodReader jest wystarczająco funkcjonalny.
GoodReader, pomimo swoich wad, jest zdecydowanie najlepszy spośród alternatyw.
Czy pozwala na eksport cytatów / adnotacji?To kluczowa funkcja wymagana tutaj.
#2
+3
Sam Katz
2011-07-02 20:00:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W rzeczywistości najnowsza wersja ibooks oferuje dwa sposoby eksportowania notatek:

  1. Przez e-mail.
  2. Za pomocą pliku PDF, pod warunkiem, że drukujesz do aplikacji takiej jak printopia (Mac) lub rozwiązanie do drukowania wirtualnego (PC).

Jeśli potrzebujesz rozwiązania dla komputerów PC, odpowiedz, a ja je zbadam.

Ponadto Nook w połączeniu z Nookstudy (Mac / PC) może mieć tę funkcję.

Ludzie w internecie polecają iAnnotatePDF, który może eksportować adnotacje jako tekst. Mówią, że interfejs nie jest taki wspaniały.

Możliwe niesprawdzone instrukcje Nooka znajdują się poniżej:

Aby skorzystać z opcji Nookstudy: 1. Pobierz Nookstudy. Zaimportuj plik PDF 2. Upewnij się, że jest widoczny i można go przeczytać w aplikacji Nook na iPada. Adnotacja 4. Wróć do Nookstudy. Twoje zmiany tam będą. Następnie wyeksportuj notatki do pliku .doc. (obsługiwane.) URL: www.nookstudy.com

Poważnie przyjrzałbym się również produktom Readdle i Goodreader.

iBooks może wysyłać wszystkie notatki pocztą e-mail, ale nadal brakuje opcji synchronizacji zakładek lub opcji e-mail.
To, czego nie może zrobić, to wyeksportować zaznaczony tekst z książek zabezpieczonych DRM.
#3
+3
user1556373
2011-08-19 12:24:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli chcesz mieć możliwość dodawania adnotacji do plików PDF oraz wypełniania formularzy PDF, najlepszą dostępną aplikacją na iPada jest Ekspert PDF.

Ekspert PDF umożliwia czytaj i dodawaj adnotacje do dokumentów PDF, zaznaczaj tekst, rób notatki, rysuj palcem i zapisuj te zmiany, które są zgodne z Preview i Adobe Acrobat! Co więcej, PDF Expert jest jedyną aplikacją na iPada, która może wypełniać formularze PDF!

Jeśli potrzebujesz dodatkowych opinii dotyczących opisywania plików PDF na iPadzie, ten wątek makrograficzny zawiera dużo informacji.

Mam nadzieję, że to pomoże.

Jakie są jego możliwości eksportowe?Rozumiem, że obsługują tylko eksport do HTML.
#4
+2
sorin
2011-07-02 19:00:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

iBooks (bezpłatny)

Słyszałem, że nowa aplikacja iBooks może dodawać notatki do plików PDF, ale nie ma możliwości ich eksportowania, więc są prawie bezużyteczne.

#5
+2
hypatia
2011-08-19 02:59:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Używam ezPDF na Androidzie i widzę, że istnieje on również na iPhonie i iPadzie, odpowiednio za 2 i 3 USD. Posiada odpowiednią obsługę adnotacji PDF. Chociaż nie korzystałem z iVersions, spodziewam się, że są tak samo niesamowite jak wersja na Androida.

#6
+2
JCA
2013-02-24 10:34:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wypróbuj aplikację o nazwie Digested - „Szybko importuj zakładki i notatki z iBooks na iPhone'a, iPoda, iPada, eksportuj do formatu PDF i Evernote…”. U mnie działa bardzo dobrze - zaprojektowane specjalnie dla iBooków.

#7
  0
user9290
2011-08-19 20:53:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

forScore

jest przeznaczony do wyświetlania plików PDF z zapisami nutowymi, ale jego funkcje adnotacji są dość obszerne i myślę, że może ci się przydać. Oczywiście będzie działać z każdym plikiem PDF, nie tylko z plikami nut.

#8
  0
parthiv dave
2012-06-23 07:36:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

For exporting highlights and notes from iBooks check out http://118.139.182.210/EEP/. A step by step guide is available here.

Nie wiem, czy chciałbym wysyłać adnotacje z mojego programu iBook do jakiejś anonimowej witryny internetowej ...
#9
  0
Ali
2013-03-09 01:33:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dokumenty od Readdle (bezpłatne)

To niesamowita, całkowicie bezpłatna aplikacja, która umożliwia czytanie i dodawanie adnotacji do plików PDF, a także dokumentów biurowych Microsoft, oglądanie filmów i wiele więcej!

Foxit (bezpłatny)

To bogata w funkcje, całkowicie bezpłatna przeglądarka plików PDF na PC i iPada, ze świetnymi możliwościami adnotacji / podświetlania. Ciesz się tym!

Dokumenty nie pozwalają na eksport adnotacji.W tym celu musisz uaktualnić do PDF Expert.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...