Pytanie:
Jak mogę zmienić klawisz skrótu klawiaturowego, aby otworzyć Quicksilver?
garikapati
2010-12-11 06:27:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Fyi .. Przeszukałem Apple.SE i nie znalazłem odpowiedzi, więc piszę tutaj.

Obecnie otwieram Quicksilver przez Ctrl + Shift + spacja. A moje preferencje Spotlight to Cmd + spacja.

W większości przypadków używam Quicksilvera, chciałbym to zmienić. Wiem, jak to zmienić, aby wyróżnić, ale nie jestem pewien dla QS. alt text

AKTUALIZACJA:

Teraz mogę zobaczyć ekran preferencji z niektórymi menu, a oto zrzut ekranu. Czy używam bardzo starej kompilacji / wersji?

alt text

Czy możesz nam podać więcej informacji o swoim systemie? Wersja Mac OS X, wersja Quicksilver, skąd ją pobrałeś?
OS X 10.6.5, Quicksilver β54 (3815) [z okna dialogowego „Informacje o Quicksilver”]. Nie jestem pewien, gdzie go pobrałem, ale zrobiłem to prawie 11 miesięcy temu.
Czy możesz opublikować to, co widzisz w konsoli, związane z Quicksilver? (`Aplikacje -> Narzędzia -> Console.app`)
@Nivas - oto jest ... 12/12/10 8:35:27 PM Quicksilver [227] Zapobiegnięto ładowaniu niezidentyfikowanej akcji z pakietu Core Support.qsplugin, ponieważ featureLevel akcji (ustawiany z jego Info.plist) jest wyższy niż NSApp current featureLevel. Nie jest to koniecznie błąd. Czasami ten mechanizm jest używany, aby zapobiec ładowaniu niestabilnych akcji.
Wygląda na to, że używasz starej wersji (jak się domyślasz). Spróbuj usunąć wszystkie pliki związane z aplikacją (w tym preferencje) i ponownie zainstalować.
Dwa odpowiedzi:
#1
+9
Loïc Wolff
2010-12-11 07:22:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otwórz QuickSilver i naciśnij + , , aby uzyskać dostęp do Preferencji.

Przejdź do zakładki Polecenie i zmień HotKey Actionvation do skrótu, którego chcesz użyć.

Jeśli polecenie, które chcesz ustawić, jest takie samo jak polecenie Spotlight, musisz najpierw zmienić skrót Spotlight.

quicksilver preferences

Wygląda dobrze, ale głównym problemem jest to, że po naciśnięciu Cmd + nic nie widzę w oknie preferencji, to tylko pusty ekran. Czy więc mam do wyboru ponowną instalację QS lub jakiekolwiek opcje rozwiązywania problemów?
Właśnie zaktualizowałem moje pytanie zrzutem ekranu.
Przyjąłem to jako odpowiedź, ponieważ podałeś informacje bezpośrednio o to, o co prosiłem. Również @calavera pomógł mi w debugowaniu mojego problemu, więc zagłosowałem za nim.
#2
+2
Robert S Ciaccio
2010-12-12 18:25:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Spróbuję zaktualizować twoją wersję. Mój jest obecnie pod adresem ß58 (3841).

Jeśli po uaktualnieniu nadal masz problemy, usunąłbym aplikację i wszystkie powiązane pliki / foldery i przeinstalowałbym.

Usunąłem moją obecną aplikację Quicksilver (przeniesioną do kosza) i pobrałem nową wersję i skopiowałem ją do Aplikacje -> Narzędzia. A kiedy próbuję uruchomić aplikację, nie otwiera się pomyślnie i mogą występować błędy. Następnie otworzyłem Console.app i wyszukałem Quicksilver, po czym znalazłem ten błąd -> Quicksilver [227] Zapobiegnięto ładowaniu niezidentyfikowanej akcji z pakietu Core Support.qsplugin, ponieważ featureLevel akcji (ustawiany z jego Info.plist) jest wyższy niż aktualny NSApp featureLevel. Nie jest to koniecznie błąd. Czasami ten mechanizm jest używany, aby zapobiec ładowaniu niestabilnych akcji.
dzięki. Usunąłem ustawienia QS i pamięć podręczną za pomocą AppCleaner i ponownie je zainstalowałem. Teraz mogę go używać.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...