Pytanie:
Jak „skopiować adres obrazu” w iOS?
bpapa
2010-11-24 21:27:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Na komputerach stacjonarnych podczas przeglądania sieci WWW zazwyczaj klikasz obraz prawym przyciskiem myszy i wybierasz element z menu kontekstowego, aby wyświetlić / skopiować adres URL obrazu. W systemie iOS po dotknięciu i przytrzymaniu obrazu wyświetla się arkusz akcji z pytaniem, czy chcesz zapisać obraz, skopiować do schowka itp. Ale co, jeśli chcesz tylko adres URL?

Jeśli safari nie oferuje tej funkcji, czy istnieje przeglądarka innej firmy, która ją obsługuje? W szczególności taki, który działa na iPadzie.

Cztery odpowiedzi:
#1
+8
Josh
2011-12-18 04:23:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dotknij i przytrzymaj obraz; następnie wybierz „kopiuj”, otwórz nowe okno przeglądarki i wklej w pasku adresu.

Bardzo kreatywne, uwielbiam to! (i zaktualizowano, która jest akceptowaną odpowiedzią). Zastanawiam się, czy ta metoda działała w iOS 4.x? (kiedy zapytałem Q i kiedy rsanchezsaez odpowiedział).
Wydaje mi się, że to nie działa, gdy obraz został skonfigurowany jako hiperłącze do innego adresu URL (tj. Nie do obrazu) ...
#2
+2
Ricardo Sanchez-Saez
2010-11-26 04:55:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ani iOS Safari, ani Opera Mini nie obsługują tej opcji. Możesz jednak zainstalować bookmarklet iOS „wyświetl źródło”, jak wyjaśniono tutaj:

I użyj go do wyszukania linku do obrazu w odwiedzanym źródle.

Może to być kłopotliwe używając starszych wersji iOS, ale jest to znacznie łatwiejsze w iOS 4.2, używając funkcji `` Znajdź tekst na stronach internetowych '', która umożliwia wyszukiwanie tekstu za pomocą pola wyszukiwania Safari (po prawej stronie paska nawigacji) w celu wyszukania rozszerzeń obrazów, takich jak .jpg, .png i .gif.

#3
+1
Ken
2010-11-24 22:18:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dotknij i przytrzymaj, a drugą opcją będzie otwarcie go na nowej stronie. Dotknij tego, a pojawi się nowe okno. Dotknij paska adresu URL i Kopiuj.

Nie. Wypróbuj z moim awatarem w tym poście, otwiera mój profil b / c obraz jest w linku.
#4
  0
Matthew Murdoch
2012-08-18 20:56:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

[Uwaga: zostało to przetestowane tylko w systemie iOS 5.1.1 na iPadzie]

Aby uzyskać prosty obraz, możesz go dotknąć i przytrzymać, a następnie wybrać opcję „Kopiuj ”. Spowoduje to skopiowanie adresu URL obrazu, który możesz wkleić w dowolnym miejscu.

Jednak gdy obraz jest używany jako łącze do innego adresu URL, ta metoda kopiuje tylko adres URL, do którego prowadzi łącze.

Metodą, która zawsze działa, jest użycie Bookmarkletu Pokaż obrazy ( stąd - przydatne źródło za każdym razem, gdy potrzebujesz bookmarkletu na iOS).To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...