Pytanie:
Jak usuwać wiadomości e-mail zamiast archiwizować je na iPhonie i iPadzie?
Alex Koloskov
2010-09-29 23:03:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tego lata firma Apple zmieniła wbudowaną aplikację pocztową, aby obsługiwała przycisk „archiwizuj” (przynajmniej w przypadku kont opartych na GMail i GApps), ale odkryłem, że muszę znacznie częściej usuwać wiadomości e-mail niż je archiwizować. Obecnie jedynym sposobem ich usunięcia, który znam, jest przeniesienie wiadomości do folderu Kosz, co jest dość uciążliwe. Czy istnieje sposób przywrócenia przycisku „usuń” zamiast przycisku „archiwizuj” lub inny sposób szybkiego usunięcia wiadomości?

Cztery odpowiedzi:
#1
+12
Asinine Monkey
2010-09-30 00:02:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Po prostu przejdź do Ustawienia -> Poczta, kontakty, kalendarze -> Twoje konto Gmail i wyłącz opcję „Archiwizuj wiadomości”.

#2
+3
Figureditout
2015-02-08 00:00:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

OK, dla użytkowników iPadów. Po prostu dosłownie to rozwiązałem. Spędziłem około godziny (wiem) przeglądając różne fora i posty do.

Przejdź do ustawień> Poczta, kontakty, kalendarze> konto> zaawansowane> i zmień pole wyboru z zarchiwizowanych wiadomości na usunięcie.

Masz również kilka opcji zmiany ścieżek folderów , ale nie martw się o to. Zapisz zmiany i kliknij gotowe. Następnym razem, gdy usuniesz wiadomość, zamiast archiwum, pojawi się czerwone pole z koszem. Nie ma za co.

Do widzenia

#3
+2
Espo
2010-09-29 23:31:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jednym ze sposobów jest skonfigurowanie poczty Gmail przy użyciu konfiguracji IMAP zamiast normalnej konfiguracji Gmaila. W ten sposób możesz skonfigurować, czy chcesz, aby wiadomości były archiwizowane czy usuwane po naciśnięciu ikony kosza.

Instrukcje dotyczące ustawień protokołu IMAP Gmaila znajdziesz tutaj: http://www.youtube. com / watch? v = uQ22euWXYog

#4
+1
pkamb
2019-11-16 03:29:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dla iOS 13 w 2019 roku:

Ustawienia > Hasła & Konta > [email protected]

Następnie:

Konto > Zaawansowane > Poczta > Zaawansowane > Przenieś odrzucone wiadomości do:

Następnie wybierz Archive Mailbox lub Deleted Mailbox


Spowoduje to zmianę ikony dolnego paska narzędzi poczty w systemie iOS 13 na odpowiednio pole Archiwum lub Kosz:

archive

trashTo pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...