Pytanie:
Czy mogę otrzymywać powiadomienia push o wiadomościach e-mail tylko w mojej Priorytetach Gmaila?
Andris
2011-02-12 15:55:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy możliwe jest otrzymywanie powiadomień push tylko o wiadomościach e-mail w Priorytetach Gmaila, a nie o nieistotnych wiadomościach?

Chcę skonfigurować mój iPhone 3GS iOS 4.2.1, aby otrzymywać powiadamiany (z dźwiękiem, wibracjami itp.) tylko wtedy, gdy otrzymam wiadomość, która według Google jest dla mnie ważna.

Cztery odpowiedzi:
#1
+4
Andris
2011-02-15 06:44:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Po wielu dniach poszukiwań znalazłem rozwiązanie. https://www.ultimatenotifier.com/

  1. Musisz kupić Ultimate Notifier w AppStore. 2,99 USD w tej chwili.
  2. Utwórz bezpłatne konto w ich witrynie lub za pośrednictwem aplikacji.
  3. Zaloguj się do interfejsu internetowego na swoim komputerze i w sekcji Dodaj powiadomienie wybierz Dodaj Gmail / Google Mail - NOWOŚĆ Priorytety
  4. Wypełnij pola nazwa użytkownika i hasło , wpisując swoją nazwę użytkownika Gmaila i hasło. (Wiem, że to DUŻY skok wiary.)
  5. Zapisz .
  6. Zaloguj się do aplikacji na swoim iPhonie, aby otrzymywać powiadomienia push.
Nie działa dla mnie ..
@PavelRadzivilovsky Dlaczego?
Wygląda na to, że usługa Ultimate Notifier została zakończona.
#2
+3
Jamii Corley
2012-09-05 23:00:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Możesz to zrobić za pomocą MailMinder na telefonie iPhone. Po prostu skonfiguruj źródło Gmaila z folderem ustawionym na Priorytety, a następnie skonfiguruj Minder z tematem ... Spowoduje to dopasowanie każdej wiadomości, której temat ma 3 znaki. Wiem, że programista planuje mieć przycisk pasujący do czegokolwiek w następnej wersji.

Mail Minder ma tryb darmowy, jeśli nie masz nic przeciwko reklamom.

#3
+2
cahuk
2011-02-12 18:43:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Spróbuj tego:

Zainstaluj Boxcar na swoim iPhonie. Utwórz adres e-mail do przekazywania dalej Boxcar. Po utworzeniu dodaj adres e-mail do przekazywania dalej Boxcar w ustawieniach Gmaila w sekcji „Przekazywanie i POP / IMAP”.

W ustawieniach Gmaila utwórz nowy filtr. Pod kryterium wyszukiwania „Zawiera słowa” wpisz „w: ważne”. Przetestuj nowy filtr, klikając „Testuj wyszukiwanie”. Jeśli zobaczysz swoje wiadomości ze skrzynki Priorytety, filtr działa.

Teraz w zakładce „Utwórz filtr” zaznacz „Prześlij dalej do” na adres e-mail przekierowania Boxcar. Teraz powinieneś otrzymywać powiadomienia push ze skrzynki Priorytety.

UWAGA: Nie mogę Cię zapewnić, że to zadziała, ponieważ nie próbowałem.

Wypróbowałem to, co zasugerowałeś. Problem polega na tym, że filtry zawierające „to:”, „in:” lub „etykieta:” nigdy nie będą pasować do przychodzących wiadomości e-mail. Jeśli użyjesz ich na ekranie „Utwórz filtr” i naciśniesz „Następny krok”, pojawi się komunikat ostrzegawczy. Mimo to próbowałem, ale akcje filtrów nie zostały wyzwolone. I odwrotnie, jeśli użyję filtru takiego jak „-is: important”, akcje zostaną wyzwolone zarówno dla ważnej, jak i nieważnej poczty. Dlatego przekazywanie w oparciu o znaczenie wydaje się niemożliwe.
@Andris Twój problem dotyczy bardziej Gmaila niż Apple'a, a odpowiedź cahuk jest całkiem dobra. Jeśli uważnie przeczytasz ostrzeżenie „następny krok”, zobaczysz, że „kryteria nie są zalecane, ponieważ nigdy nie będą pasować do ** przychodzących ** wiadomości e-mail”, co ma sens. filtrowanie lub wyszukiwanie wyrażenia „-is: important” powoduje wyświetlenie ważnych wiadomości, ponieważ są to rozmowy zawierające zarówno wiadomości nieważne, jak i ważne, ale zostaje oznaczony jako „ważny”, tak jak w przypadku oznaczenia gwiazdką pojedynczej wiadomości cała rozmowa jest oznaczona gwiazdką. tak czy inaczej, ** podsumowując **, to wszystkie błędy inżynieryjne Google i nic nie możemy zrobić, aby je rozwiązać.
#4
  0
cregox
2011-02-13 12:32:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ściśle mówiąc, twoje pytanie dotyczy konkretnie Gmaila, ponieważ najpierw musisz rozwiązać, jak oddzielić wiadomości oznaczone jako ważne, a etykietowanie jest funkcją tylko w Gmailu.

Jeśli chodzi o iPhone'a, najlepszym rozwiązaniem jest push powiadomienia o wybranych wiadomościach polegają na utworzeniu dwóch kont. Wyzwanie polega na tym, jak przekazywać wiadomości e-mail do drugiej skrzynki odbiorczej (w przypadku której samochód dostawczy sugerowany przez cahuk to niezły pomysł).

Biorąc to pod uwagę, nic nie możemy zrobić, dopóki Google nie naprawi tych nieoczekiwanych zachowań filtrów.

Wysłałem część pytania dotyczącą Gmaila do Stack Exchange WebApps http://webapps.stackexchange.com/q/12353/8609


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...