Pytanie:
Jak mogę zrobić zrzut ekranu przełącznika aplikacji w systemie macOS?
kmoe
2020-02-21 15:41:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Naciśnięcie Cmd + Tab powoduje wyświetlenie przełącznika aplikacji w systemie macOS. Chciałbym zrobić zrzut ekranu tego widoku.

Próbowałem:

 • Otwieranie przełącznika aplikacji za pomocą Cmd + Tab , przytrzymanie Cmd , a następnie naciśnięcie Shift i 3 w tym samym czasie, aby spróbować aktywować zwykły skrót klawiaturowy Cmd + Shift i 3 zrzut ekranu.

  Powoduje to przełączenie aplikacji do następnej aplikacji i brak zrzutu ekranu.

 • Zmiana skrótu klawiaturowego zrzutu ekranu na F6 lub Shift + / , które wcześniej nie były mapowane. Teraz po otwarciu przełącznika aplikacji za pomocą Cmd + Tab , przytrzymanie Cmd , a następnie ponowne naciśnięcie tej kombinacji klawiszy nie powoduje przechwycenia zrzutu ekranu.

Czy można zrobić zrzut ekranu przełącznika aplikacji? Z przyjemnością zainstaluję dodatkowe oprogramowanie, aby to osiągnąć.

Pięć odpowiedzi:
#1
+23
Tetsujin
2020-02-21 15:54:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Skorzystaj z opcji licznika czasu w nowej wyskakującej aplikacji do zrzutów ekranu

Cmd ⌘ Shift ⇧ 5
Wybierz Przechwyć cały ekran po lewej stronie & 5 sekund z menu Opcje

enter image description here

Kliknij opcję Przechwyć.
W trakcie odliczania 5 sekund naciśnij Cmd ⌘ Tab ⇥

Wynikowy obraz będzie zawierał przełącznik [celowo mały obrazek]

enter image description here

Co ciekawe, podczas tworzenia tej odpowiedzi odkryłem, że możesz otworzyć aplikację Screenshot, a następnie zrobić jej zdjęcie za pomocą „starego” Cmd ⌘ Shift ⇧ 3 polecenie;)

#2
+9
shoover
2020-02-22 06:34:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W jeszcze starszych wersjach systemu MacOS (zrobiłem to w 10.11 El Capitan) możesz użyć narzędzia Grab, które znajduje się w folderze Utilities.

 1. Uruchom aplikację Grab.
 2. Z menu wybierz Capture> Timed Screen. Timed Screen Grab dialog
 3. Kliknij Start Timer i przytrzymaj Cmd + Tab przez około 10 sekund, aż zniknie okno dialogowe Grab i ekran zacznie migać.
 4. Zapisz przechwycenie.Chwyć zapisy w formacie TIFF, ale możesz użyć podglądu, aby przyciąć, obrócić i wyeksportować obraz w innym formacie. Screen capture of switcher
#3
+7
Udhy
2020-02-21 15:53:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Możesz użyć timera z domyślnej aplikacji Screenshot w systemie macOS.

Otwórz aplikację.

Następnie wybierz timer 10 s lub 5 s.

Ponadto wolę wyświetlać na pełnym ekranie

Kliknij 10s, a następnie naciśnij przełącznik aplikacji i czekaj.

Zrobi wymagany zrzut ekranu

enter image description here

#4
+5
Nimesh Neema
2020-02-21 15:57:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Update: Najwyraźniej w najnowszych wersjach systemu macOS dostępne jest ulepszone wbudowane narzędzie do zrzutów ekranu, tj. macOS Mojave i macOS Catalina (jak omówiono w innych odpowiedziach). Podejście wymienione poniżej przy użyciu narzędzia QuickTime Player działa również w wersjach macOS wcześniejszych niż macOS Mojave.


Czy można zrobić zrzut ekranu przełącznika aplikacji? Z przyjemnością zainstaluję dodatkowe oprogramowanie, aby to osiągnąć.

Tak, możesz zrobić żądany zrzut ekranu. I nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania innych firm. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami.

 1. Uruchom wbudowaną aplikację QuickTime Player.app.

 2. Na pasku menu programu QuickTime Player wywołaj polecenie Plik → Nowe nagranie ekranu lub użyj skrótu klawiaturowego Control + Command + N .

  (Jeśli używasz macOS Catalina, możesz zostać poproszony o przyznanie QuickTime Player.app uprawnień dostępu i nagrywania ekranu. Udziel niezbędnego pozwolenia, przechodząc do Preferencje systemowe → Bezpieczeństwo & Prywatność → Prywatność → Nagrywanie ekranu. d trzeba ponownie uruchomić aplikację QuickTime Player, aby zezwolenie zaczęło obowiązywać.)

 3. Teraz normalnie nagraj ekran, uruchom aplikacje, które mają być widoczne w przełączniku aplikacji, i w razie potrzeby wywołuj przełącznik aplikacji.

 4. Po przygotowaniu nagrania możesz je odtworzyć za pomocą programu QuickTime Player, zatrzymać w odpowiednim momencie i zrobić zrzut ekranu przełącznika aplikacji z filmu.

Efekt końcowy dałby pożądany zrzut ekranu.

cmd + shift + 5
@ankii Dzięki.To znacznie krótsze podejście.Zostawiłbym tę odpowiedź jako alternatywne podejście.
Dla wyjaśnienia miałem na myśli nagrywanie wideo w cmd + shift + 5, a nie zrzut ekranu z włączonym timerem, jak pozostałe dwie odpowiedzi
#5
+3
Christopher Hostage
2020-02-22 04:06:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagraj wideo na całym ekranie.QuickTime Player zapewnia funkcję nagrywania ekranu, a są tam inne programy do nagrywania ekranu.

W trakcie przełączania aplikacji i pozostałej części procedury.Zatrzymaj i zapisz nagranie.Odtwórz go i wyeksportuj klatki lub zrzut ekranu wstrzymanej części, aby pobrać żądany obraz.Upewnij się, że w każdym miejscu jest wyświetlany na pełnym ekranie przed przycięciem, aby zmaksymalizować przejrzystość zrzutów ekranu.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...