Pytanie:
Dlaczego treść wiadomości nie jest wyświetlana w aplikacji pocztowej iPhone'a?
Torben Gundtofte-Bruun
2010-09-27 12:28:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zwykła aplikacja pocztowa poprawnie wyświetla listę wiadomości w mojej skrzynce pocztowej, w tym podgląd treści wiadomości. Kiedy stukam którykolwiek z nich, wiadomość otwiera się i wyświetla poprawnie nagłówek (nadawcę, temat, datę itp.), ale treść wiadomości jest pusta.

Kiedy patrzę na tę samą skrzynkę pocztową na stronie Gmaila, widzę identyczne wiadomości z nienaruszoną treścią wiadomości , więc wiem, że to nie jest problem z wiadomościami lub samą skrzynką pocztową.

Używam niezepsuty iOS 4.1 na iPhonie 4, który był pierwotnie odblokowany przez Apple.
Używam oficjalnej konfiguracji Google dla Google Apps na iPhonie.
Próbowałem wyczyścić pocztę / kontakty / ustawienia kalendarza i od podstaw konfigurację Google. Problem nadal istnieje.

Jak mogę to naprawić, aby wyświetlała się treść wiadomości?

Odpowiedź na odpowiedź:
- Kiedyś działało to bezbłędnie, ale pojawiło się niedawno, bez żadnej widocznej przeze mnie zmiany.
- Mogło zostać zepsute przez aktualizację 4.0.2 -> 4.1?
- Problem pojawia się na Wi-Fi i GPRS / 3G w dowolnym miejscu i nie jest związane z opóźnieniami pobierania (pozostawienie „pustej” wiadomości otwartej przez minutę nie powoduje jej pojawienia się).
- Nie można tego również naprawić przez ponowne uruchomienie telefonu.

Kontynuacja:
To jest bardzo dziwne. Wydaje się, że pęka co kilka miesięcy, ale trwa tylko kilka dni, po czym w magiczny sposób zaczyna działać ponownie. Przed, w trakcie i po tych incydentach po prostu normalnie używam telefonu i nie mieszam żadnych ustawień sieciowych ani ustawień telefonu. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, co się dzieje.

Mnie to też się działo.Kiedy wyłączyłem opcję poczty dla konta giełdowego, które było podłączone do mojego telefonu, mogłem zobaczyć zawartość moich e-maili na innych kontach.Kiedy ponownie włączyłem konto wymiany, zawartość nie była ładowana dla żadnych kont.Bardzo dziwny błąd.
To było po tym, jak usunąłem aplikację pocztową (zaktualizowaną do najnowszego iOS, gdzie w końcu stała się opcją), a następnie zainstalowałem ją ponownie.
Dwanaście odpowiedzi:
#1
+3
ann
2012-06-22 04:38:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czasami wymuszenie zamknięcia aplikacji Mail wymusza ponowne załadowanie wiadomości.

  • naciśnij ekran główny, aby zamknąć pocztę.
  • dotknij dwukrotnie przycisku ekranu głównego.
  • stuknij ikonę poczty i przytrzymaj, aż ikona się trzęsie, a na ikonach wielozadaniowości pojawi się czerwony znak minus
  • , a następnie stuknij znak minus w aplikacji Mail

Na iPadzie IOS 8: / p>

  • Naciśnij przycisk ekranu głównego, aby zamknąć pocztę.
  • Kliknij dwukrotnie przycisk ekranu głównego, aby wyświetlić uruchomione aplikacje.
  • Przewiń w lewo lub w prawo, aby wyświetlić aplikację pocztową.
  • Przesuń podgląd aplikacji pocztowej w górę i poza ekran, aby zamknąć aplikację.

Uruchom Mail i trzymaj kciuki. To zadziałało na moich czwórkach.

#2
+3
Dori
2010-09-27 12:51:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy ta konfiguracja kiedykolwiek działała?

Czy próbowałeś po prostu użyć zwykłego waniliowego IMAP?

Czy jest to prawdopodobnie spowodowane słabą łącznością - może słabe połączenie sieciowe i jest puste do czasu pobrania całej wiadomości?

Więcej informacji podałem w pytaniu.
Dziękujemy za obejście polegające na używaniu protokołu IMAP. Jest to jednak tylko obejście, ponieważ używanie Exchange / Google Apps ładnie synchronizuje również moje kontakty, co jest dla mnie ważne. Prawdopodobnie mógłbym używać Exchange tylko do kontaktów i wyłączyć w tym e-mail, a następnie skonfigurować pocztę IMAP w tym samym czasie.
#3
+2
Einstein w
2010-11-19 10:54:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Więc miałem ten problem i rozwiązałem go. Zasadniczo musisz zresetować ustawienia używanej sieci, czyli Wi-Fi lub 3G. Po zresetowaniu tych konkretnych ustawień. Wprowadź wszelkie niezbędne nazwy APN, nazwy użytkowników i hasła, jeśli jest to wymagane, aby uzyskać dostęp do sieci. Teraz uruchom ponownie telefon, a następnie przejdź do programu pocztowego i Voila. Powinno wrócić do normy. U mnie zadziałało.

Einstein

Dzięki Einstein, jak powiedziałeś, zresetowałem ustawienia sieciowe i ponownie uruchomiłem mojego iPhone'a i zadziałało. Teraz mogę zobaczyć zawartość e-maila.
#4
+1
mohanad shurrab
2011-05-17 10:13:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Miałem ten problem, ponownie uruchomiłem iPhone'a i problem zniknął.

#5
+1
thealejandro
2012-01-04 18:47:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sugestia podana dla Einsteina rozwiązała również mój problem (treść wiadomości e-mail nie jest wyświetlana).

Aby rozwinąć trochę o tym, co zrobiłem w celu „zresetowania” ustawień sieciowych, wystarczyło do: Ustawienia / Ogólne / Sieć i tam „wyłącz” wszystkie opcje („włącz 3G” i „Celular Data”). Następnie, na wszelki wypadek, przed ponownym włączeniem tych opcji, poszedłem również do Ustawień / Wi-Fi i wyłączyłem również tę opcję. Następnie wróciłem do Ustawienia / Ogólne / Sieć i włączyłem opcje, które wyłączyłem.

Problem został rozwiązany od razu, ponieważ natychmiast sprawdziłem e-maile i stwierdziłem, że wszystkie e-maile mają dostępną treść.

Jeśli to nie zadziała (wypróbowałem inne opcje, które zaproponowano mi gdzie indziej), takie jak upewnienie się, że data urządzenia jest prawidłowa (co jest kolejnym możliwym źródłem problemu z brakiem treści wiadomości e-mail), dostosowałem ustawienia poczty e-mail i pokazałem 5 wierszy podglądu wiadomości e-mail ( max), który działał dobrze, gdy znalazłem ostateczne rozwiązanie opisane powyżej. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia / Poczta, Kontakty, Kalendarze i przewiń w dół, aż dojdziesz do sekcji e-mail, w której dostosujesz opcję „podgląd” do 5 linie.

Mam nadzieję, że którekolwiek z nich rozwiązuje twój problem.

Przy okazji, ponowne uruchomienie iphone'a nie było konieczne, aby działał.
#6
+1
Drew
2012-02-07 07:30:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Użyłem kombinacji, ale to, co zadziałało, to przejść do Ustawień, następnie Ogólne, a następnie do Sieć i wybierz Resetuj ustawienia sieciowe. Pozwól telefonowi zrestartować się, a będziesz musiał ponownie wprowadzić wszelkie hasła do sieci bezprzewodowych, ale wszystkie problemy z pocztą e-mail zostały rozwiązane

#7
+1
Art Garcia
2012-02-22 03:36:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dzisiaj napotkałem ten problem. Jednak wyłączenie i ponowne uruchomienie telefonu rozwiązało problem. Bardzo dziwne.

Zamknięcie systemu operacyjnego, aby upewnić się, że nie jest to uszkodzenie struktury danych lub konflikt zasobów, jest w rzeczywistości bardzo dobrym krokiem w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju awarii oprogramowania.
#8
+1
Oneil Blair
2012-08-12 14:49:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zamknięcie systemu, odczekanie minuty i ponowne włączenie komputera rozwiązało ten problem.

#9
  0
Torben Gundtofte-Bruun
2010-10-05 16:37:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Magicznie zaczął działać ponownie po 5 dniach.

Nie mam pojęcia, dlaczego ten problem się zaczął i nie mam pojęcia, co go naprawiło. Ale to nie był sen!

Czy znalazłeś przyczynę?
Nie, to wciąż całkowita tajemnica. Nie widziałem żadnej przyczyny ani rozwiązania. To się po prostu zdarza ... I po jakimś czasie ustąpi.
... i znowu się zepsuł, bez powodu ... Od kilku dni w żaden sposób nie modyfikowałem telefonu. Zobaczmy, czy w magiczny sposób zacznie znowu działać za kilka dni. Wątpię.
Kontynuując: tak, magicznie zaczęło działać ponownie kilka dni później. Od tamtej pory stało się to jeszcze raz. Nie mam pojęcia, co się dzieje.
Od czasu do czasu wciąż mam to samo. Czasami ponowne uruchomienie telefonu pomaga, innym razem nie.
#10
  0
Daniel
2012-04-05 02:02:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właśnie miałem ten problem z moim iPhonem z systemem iOS 5.1. Zabijanie poczty i ponowne otwieranie go naprawiło (przynajmniej na razie).

#11
  0
Novice_User
2012-04-29 16:38:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Problem pojawił się nagle, ale ponowne uruchomienie go rozwiązało! Nie musiałem robić żadnego resetowania.

#12
-1
Meri
2010-11-10 19:09:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Problem polega na tym, że nie możesz wysyłać e-maili, gdy telefon jest w trybie „wakacyjnym”! To naprawdę irytujące i uniemożliwia rozmowę przez telefon.

Zastanawiam się, co nazywasz trybem wakacyjnym? Masz na myśli tryb samolotowy, w którym wszystkie anteny są wyłączone? W takim przypadku telefon nie może wysyłać ani odbierać nowych wiadomości, ale nadal może (lub powinien!) Wyświetlać wiadomości, które są już w telefonie.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...