Pytanie:
Jak wyłączyć sterowanie przez słuchawki iPhone'a?
ujjain
2015-04-21 13:52:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kupiłem 2 słuchawki do iPhone'a od Amazona, dobrej jakości słuchawki z 5-gwiazdkowymi recenzjami, ale niestety pojawia się problem polegający na tym, że losowo inicjuje polecenia.

Muzyka do przodu, nagroda muzyczna, Siri pyta mnie, czy mam pytanie, wszystkie funkcje, które normalnie byłyby uruchamiane przez naciśnięcie przycisków słuchawek.

Więc słuchawki w większości uniemożliwiają słuchanie muzyki na iPhonie, ponieważ wszystkie funkcje sterowania losowego są uruchamiane.

Jak mogę wyłączyć te elementy sterujące słuchawkami? Jakość dźwięku jest całkiem dobra i chciałbym nadal używać tych słuchawek.

Sześć odpowiedzi:
#1
+5
bmike
2015-04-21 22:42:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Można to zrobić w trywialny sposób, usuwając trzeci pin z połączenia. Możesz kupić adapter do tego celu, jeśli nie chcesz zmieniać zestawów słuchawkowych lub naprawiać czegoś, co wygląda na uszkodzony przełącznik.

Zasadniczo zielona wtyczka jest podłączana do telefonu, a słuchawki do czarnego końca kabel.

enter image description here

#2
+4
Antony
2017-10-12 16:22:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Znalazłem łatwiejsze i najlepsze rozwiązanie tego problemu

Miałem ten sam problem z nową parą słuchawek Sony i spędziłem godziny na szukaniu informacji w Internecie, próbując znaleźć sposób zatrzymania wbudowanych elementów sterujących przed przypadkowym włączaniem / zatrzymywaniem muzyki oraz uruchamiając Siri.

Oto super łatwa naprawa ....

Weź przejściówkę ze złącza Lightning na 3,5 mm dostarczoną z iPhonem. Przyjrzyj się uważnie końcówce wtyczki 3,5 mm, a zobaczysz, że w białym plastikowym otworze znajdują się 4 małe srebrne wgłębienia. Pierwszy srebrny wgłębienie jest umieszczony około 1 mm w otworze i łatwo go zdobyć. To ten, który przesyła sygnał ze słuchawek z powrotem do iPhone'a. Wystarczy pociąć mały kawałek taśmy klejącej na pasek o szerokości około 2 mm i długości około 20 mm. Wsuń długi, cienki koniec do otworu, tak aby zakrywał górną część wgłębienia. Nie wciskaj paska taśmy klejącej zbyt daleko, w przeciwnym razie możesz zablokować inne złącze. Owiń koniec wystającej taśmy na górę złącza, co oznacza, że ​​możesz ją chwycić i usunąć w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba. Teraz włóż słuchawki do gniazda, które dociśnie taśmę do srebrnego wgłębienia, a taśma zapobiegnie przedostawaniu się sygnału.

Voila, wbudowane elementy sterujące już nie działają !!

Baw się

Antony

#3
+2
Matte.Car
2015-04-21 14:00:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie możesz wyłączyć sterowania ... możesz po prostu zwrócić słuchawki do Amazon

Istnieje wiele sposobów na ominięcie niestabilnego przełącznika.Zgadzam się, że zwrot wadliwego towaru jest ogólnie dobry, ale nie wyjaśnia, jak to działa, ponieważ nie wszystkie osoby z tym problemem będą w oknie zwrotnym lub uznają, że naprawa słuchawek jest opłacalna.
Nie może wyłączyć kontroli przez oprogramowanie, powinien wyłączyć trzeci pin kupując kolejne akcesorium, co oznacza większe wydatki i więcej rzeczy w kieszeni ... nie ma sensu biorąc pod uwagę, że wadliwe produkty są wymieniane bezpłatnie od Amazon ...
#4
+1
Tristan Schlarman
2018-02-08 06:14:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zamiast dalej ryzykować uszkodzenie telefonu lub słuchawek, mam prosty i łatwy sposób na naprawienie tego.Więc po prostu weź trochę taśmy klejącej i jakiś nóż i przytnij go do długości pierwszego metalowego paska na gnieździe słuchawkowym:

enter image description here

W tym przypadku byłby to zespół mikrofonowy.Po prostu owiń wokół niego taśmę, upewnij się, że używasz tylko jednej warstwy, ponieważ nałożenie zbyt dużej ilości może uniemożliwić wejście wtyczki do telefonu.

Stamtąd po prostu włóż go do telefonu (w zależności od używanej taśmy może się wydawać, że w rzeczywistości nie wszedł, ale po prostu przetestuj go i zobacz, czy działa)

Baw się!

#5
  0
Jack Thrasher
2015-07-07 15:01:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Miałem dokładnie ten sam problem, ale naprawiłem go, podłączając inną parę, aby pomylić telefon, a następnie przełączam się z powrotem. Aby to zrobić, po prostu pożycz na chwilę słuchawki znajomego. Mam nadzieję, że to działa dla Ciebie. Właśnie znalazłem to przypadkiem kilka minut temu.

#6
  0
Turok
2016-02-21 21:22:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam podobny problem, używam przedłużacza aux. Wyłącza wszystkie wejścia z przycisków słuchawek. Ten jest naprawdę długi, więc jest trochę niewygodny, ale jestem pewien, że możesz znaleźć krótki.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...