Pytanie:
Nagrywanie dźwięku z mojego Maca
Pierre Watelet
2010-10-08 17:02:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy istnieje sposób na uchwycenie aktualnie odtwarzanych „dźwięków”?

Na przykład, jeśli chcę skopiować (do pliku audio) hałas, który robię podczas grania w grę flash, czy jest sposób na nagranie tego, co aktualnie słychać w moim zestawie słuchawkowym?

Pięć odpowiedzi:
#1
+7
Asinine Monkey
2010-10-08 17:21:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Program Audio Hijack Pro Rogue Amoeba może to dla Ciebie zrobić i wiele więcej.

#2
+3
luca590
2014-05-25 06:24:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli chcesz to zrobić za darmo, możesz pobrać Audacity i Soundflower (jeśli masz Maca) i nagrać dźwięk prosto z karty dźwiękowej.

Audacity: http: // audacity.sourceforge.net/download/

Soundflowerbed: http://cycling74.com/downloads/

Samouczek: http://wiki.audacityteam.org/wiki/User:BillWharrie/Using_Soundflower_to_record_streaming_audio

Wspomniałeś, że używasz Maca, ale dla ludzi, którzy używają Windows, prawdopodobnie jest inny program, może zastąpić Soundflower, aby osiągnąć to samo, chociaż nie szukałem tego.

#3
+1
Brooks Seymore
2012-10-31 13:09:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Inną opcją, również od Rogue Amoeba, jest Piezo, które kosztuje około 50% Audio Hijack Pro. W zależności od tego, jak złożone są Twoje potrzeby, istnieją dwie naprawdę świetne opcje.

#4
  0
ccastillo82
2014-05-25 09:01:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soundflower to moje optymalne oprogramowanie do routingu audio. Możesz go pobrać tutaj: http://cycling74.com/products/soundflower/. Należy pamiętać, że jest to dostępne tylko dla komputerów Mac. Jeśli posiadasz komputer z systemem Windows (lub GNU / Linux, Solaris lub FreeBSD, a nawet Mac, oprócz dowolnej platformy zgodnej z POSIX), wypróbuj JACK na http://jackaudio.org. Oba są bezpłatne, więc wypróbuj je.

#5
  0
user158589
2015-11-23 21:34:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

TapeDeck to kolejna taka aplikacja na liście. Dosłownie ma ładnie wyglądający interfejs z klasycznym magnetofonem, z „szufladą z taśmami” z boku, która jest stosem nagrań, które zrobiłeś wcześniej. Dane tam wyświetlają tytuł, czas lub nagranie oraz czas trwania. Aby nagrać, wybierz ustawienie „Nagrywaj za pomocą systemowego rejestratora dźwięku” i powinno nagrywać dźwięk prosto z karty dźwiękowej, czyli cokolwiek wydobywa się ze słuchawek / głośników. Dostępna jest bezpłatna wersja próbna, a jeśli uznasz ją za przydatną do czegoś, co musisz dużo zrobić, pełna wersja jest tego warta. Jak dla mnie jest stabilny i podoba mi się prostota układu, łatwa mała rzecz, która nie zajmuje zbyt dużo miejsca na ekranie.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...