Pytanie:
Czy Soundflower 1.6.6 jest kompatybilne z Mavericks 10.9?
Walter Wedler
2013-11-28 08:46:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy Soundflower 1.6.6 jest kompatybilne z Mavericks 10.9?

Według [RoaringApps] (http://roaringapps.com/app/soundflower) powinno działać.
@BartArondson, powinieneś zamieścić to jako odpowiedź na pytanie, a nie komentarz. To technicznie najbardziej poprawna odpowiedź. Powinien otrzymać zielony znacznik wyboru.
@IanC. Ok zrobi sie. Po prostu czułem, że odpowiedź Lri już całkiem dobrze odpowiedziała na to pytanie, więc inna odpowiedź stwierdzająca to samo nie dodałaby wiele, myślałem.
Jedenaście odpowiedzi:
Carmine Paolino
2014-05-10 19:42:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właśnie poprawiłem najnowszy kod z github Cycling74 (1.6.7), aby go zbudować i uruchomić na Mavericks.

Możesz go pobrać na https://github.com/crmne / Soundflower / wydania

niesamowite. właśnie zainstalowany, działa świetnie
user66472
2014-01-05 09:08:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

na początku myślałem, że nie, nie działa dla mnie.

Głębsze badanie wykazało, że rzeczywiście działa, ale w jakiś sposób instalacja Mavericks ustawiła głośność na 0, co oznacza, że ​​wszystkie strumienie zostały anulowane. Spędziłem co najmniej 2 godziny walcząc z tym problemem i ostatecznie znalazłem ustawienie w systemie Urządzenia audio (nie w preferencjach systemowych)

Dziękuję Ci za to! Zbyt długo waliłem głową w tę sprawę pod Mountain Lion, podobnie jak dziesiątki innych osób, a na forach dzieje się wiele szalonych rzeczy. Kto by pomyślał, że może to być tak proste, jak „sprawdź suwak główny”! (Dla przyszłych odwiedzających, miejscem do obejrzenia jest / Applications / Utilities / Audio MIDI Setup w oknie Audio).
Lri
2013-11-28 20:02:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właśnie próbowałem zainstalować Soundflower 1.6.6 na 10.9 i nadal działa. Nie wiem, czy są jakieś problemy ze zgodnością, ale gdyby były jakieś poważne problemy, prawdopodobnie wydaliby już nową wersję.

Saaru Lindestøkke
2013-11-29 03:43:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli zaznaczysz na RoaringApps, zobaczysz, że Soundflower działa dobrze na Mavericks. Jednak jest tylko jeden raport, który to stwierdza, więc w zależności od konfiguracji sprzętu możesz mieć inne doświadczenia.

marue
2014-03-05 01:05:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Przepraszam, że jestem pierwszym negatywnym, ale dla mnie to nie działa. Sam Soundflower działa, ale Soundflowerbed ciągle się zawiesza, gdy tylko chcesz zmienić jakiekolwiek ustawienia. Konsole podaje następujące informacje:

  Specyficzne informacje o aplikacji: *** Zakończenie aplikacji z powodu niezłapanego wyjątku „NSRangeException”, powód: „*** - [__ NSArrayM objectAtIndex:]: index 16 poza granicami [ 0 .. 15] 'kończący się z nieprzechwyconym wyjątkiem typu NSExceptionabort () o nazwie  

W tym raporcie o błędach jest dużo więcej informacji o kilku plikach .dylibs, ale przede wszystkim to wszystko. Prawdopodobnie ma to związek z aktualizacją ze SnowLeopard zamiast używania nowej instalacji. Więc jeśli chcesz zaktualizować w ten sam sposób (SL> MAV bezpośrednio), ostrzegaj: Jeśli masz działającą instalację Soundflower na SL, nie próbuj aktualizacji do wersji 1.6.6b, to nie zadziała. Po prostu zostań przy tym, co masz, działa dobrze.

Odinstalowanie i ponowna instalacja nie pomogły w rozwiązaniu problemu. Przynajmniej odtworzyłem SOundflower 1.4.4 i odpowiedni plik .kext z TimeMachine Backup, który teraz działa dobrze.

Ken
2014-09-23 23:38:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie - Soundflower przestał pracować dla mnie w 10.9.5 przy użyciu wersji 1.6.7 Soundcloud. Pracowałem wcześniej w Mavericks, ale teraz ma dużo informacji zwrotnych dźwiękowych. Podczas channelingu Clive nie możesz zrozumieć, co mówią ludzie.

Czasami używam go do nagrywania wideo wyświetlanego na ekranie w Quicktime.

@grgarside Dokonałem istotnej zmiany, aby zamienić to w dobry raport na temat wersji i tego, co jest nie tak w konkretnej aplikacji. To może być inne pytanie (prawdopodobnie), ale przechowywanie wszystkich danych tutaj wydaje się być najlepsze dla osób szukających opcji.
Nakki Nyan
2013-12-30 09:54:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Najlepsza odpowiedź brzmi: tak i nie, działa całkowicie, ale powoduje opóźnienie przy zmianie głośności. Może również wysyłać całkiem cyfrowe pliki CAD do innych aplikacji, więc lepiej obejść się bez tego i użyć JackOSX.

Robert
2014-01-30 03:22:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W końcu odkryłem, że Soundflower musi być wybrany zarówno jako wejście, jak i wyjście, aby działał poprawnie w nagraniach ekranu Quicktime. Kiedy już to zrozumiałem, działało doskonale.

JoeCole
2014-09-10 16:32:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Po prostu użyj starej wersji SoundFlower (na przykład SoundFlower 1.6.5) na Mavericks.

Guest
2015-04-10 14:26:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

1.6.7 nie działa w OS X 10.10.2. Awaria podczas uruchamiania z:

  Typ wyjątku: EXC_CRASH (SIGABRT) Kody wyjątków: 0x0000000000000000, 0x0000000000000000 Informacje dotyczące aplikacji: *** Zamykanie aplikacji z powodu nieprzechwyconego wyjątku „NSInternalInconsistencyException”, przyczyna: „Invalid parametr nie spełnia: (indeks > = 0) && (indeks < [_itemArray count]) 'kończy się nieprzechwyconym wyjątkiem typu NSExceptionabort () o nazwie  
Robert Miller
2014-05-07 03:14:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Po prostu chciałem się przyłączyć. Często używam SimCap z Soundflower do tworzenia filmów demonstracyjnych aplikacji i od czasu przejścia na Mavericks nie mogę w ogóle uruchomić dźwięku. Kiedy wypróbowałem SoundFlower z innymi aplikacjami, otrzymałem podobne wyniki. Mam wybrane wejście i wyjście dla Soundflower w sekcji „Dźwięk” w Preferencjach systemowych i oba są ustawione na mniej więcej średnią głośność.

Witam i zapraszam do Ask Different. Publikowanie w sekcji odpowiedzi jest specjalnie zarezerwowane do zamieszczania bezpośrednich odpowiedzi na zadane pytanie. Format pytań i odpowiedzi Stack Exchange różni się od typowego forum i nie jest przeznaczony do dyskusji. Więcej informacji można znaleźć w naszej [sekcji pomocy] (http://apple.stackexchange.com/help). Rozważ usunięcie tego, ponieważ prawdopodobnie nadal będzie przyciągać głosy w dół za to, że nie jest bezpośrednią odpowiedzią na pytanie lub poprawi, aby było bezpośrednią odpowiedzią.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...