Pytanie:
Jak rozłożyć tapetę na 2 wyświetlacze?
Bob
2012-02-21 00:41:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam MBP z początku 2011 roku zasilający 2 wyświetlacze Thunderbolt. Pobrałem tapety w odpowiedniej rozdzielczości ze strony Digitalblasphemy (5120x1440), ale nie mogę znaleźć ustawienia rozłożenia tapety na oba wyświetlacze.

Jak rozłożyć tapetę na obu wyświetlaczach?

Jeden odpowiedź:
Matt Love
2012-02-21 00:50:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W systemie Mac OS X nie można w ten sposób rozłożyć tapety na dwa wyświetlacze. Będziesz musiał użyć programu Photoshop lub preferowanego manipulatora zdjęć, aby podzielić obraz na pół i zastosować tapetę do poszczególnych ekranów w Preferencjach systemowych.

Naprawdę? Ok, czy iPhoto ma taką funkcjonalność? Dzięki za pomoc.
Nie, ale poprzednie tak. iPhoto służy do zarządzania zdjęciami, a nie tworzenia grafiki.
Dziękuję Ci. To powiedziawszy, każdy program inny niż drogi program Photoshop ma moc robienia tego, czego potrzebuję, a to nie wymaga mnóstwa wysiłku i czasu, aby to zrobić?
Cóż, w iPhoto możesz zduplikować zdjęcie i przyciąć je oddzielnie. Istnieją nawet wstępnie ustawione rozmiary narzędzi markizy dla typowych rozmiarów wyświetlania.
Możesz przycinać obrazy w aplikacji Podgląd. Narzędzie do przycinania znajduje się w menu Narzędzia> Przytnij.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...