Pytanie:
Jak skopiować bibliotekę iTunes z jednego profilu użytkownika do innego?
Thomas
2011-09-20 08:14:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W moim systemie Windows Vista używam iTunes do synchronizowania utworów, aplikacji, filmów i książek (rzeczy) z moim iPodem Touch. Lokalizacja folderu multimediów iTunes to C: \ Users \ thomas \ Music \ iTunes \ iTunes Media, w którym nie ma żadnych elementów. Wszystkie rzeczy w iTunes mają swoje rzeczywiste dane na zewnętrznym dysku twardym, który zawsze ma te same litery dysków po podłączeniu do mojego komputera i podłączam go do komputera tylko podczas synchronizacji z iPodem Touch.

W każdym razie , do iTunes dodano wiele rzeczy i teraz muszę utworzyć nowy profil użytkownika, ponieważ mój stary został uszkodzony.

Kiedy utworzę nowy profil użytkownika i otworzę iTunes, iTunes nie będzie miał żadnego elementy dodane do niego. Jak mogę przenieść wszystkie rzeczy dodane do iTunes ze starego profilu do nowego?

Wiem, że jednym ze sposobów byłoby przeciągnięcie i upuszczenie wszystkich rzeczy z zewnętrznego dysku twardego z powrotem do iTunes w nowy profil. Ale czy istnieje rozsądniejszy sposób, to znaczy skopiowanie niektórych plików konfiguracyjnych z lokalizacji X starego profilu do lokalizacji X nowego profilu? A może opcja w iTunes, która pozwoli mi to zrobić.

Jeden odpowiedź:
Hand-E-Food
2011-09-20 10:23:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Najłatwiejszym sposobem byłoby skopiowanie plików z „C: \ Users \ thomas \ Music \ iTunes” do tego samego folderu na nowym koncie użytkownika. Powinno to połączyć wszystko z powrotem z dyskiem zewnętrznym. Pliki to:

  .iTunes Preferences.plistiTunes Library Extras.itdbiTunes Library Genius.itdbiTunes Library.itliTunes Music Library.xml  
This worked. I had only the last four files and so I moved them to the new profiles location and all my music and movies were there. Although, the apps section showed up in iTunes only when I connected my iPod Touch to the PC. Thanks.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...