Pytanie:
Co sprawia, że ​​MacBook jest znacznie grubszy lub cieńszy?
mwafi
2019-02-12 16:58:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Oficjalna witryna firmy Apple podaje, że wysokość MacBooka może wynosić od „0,35 do 1,31 cm”.To jest szeroki zakres, więcej niż podwójna grubość.

Kupuję nowego, dostosowanego MacBooka.Kiedy ma grubość 0,35 cm, a kiedy 1,31 cm, na przykład przy zwiększaniu pojemności lub zmianie procesora?

Ciesz się nową maszyną :)
Jeden odpowiedź:
Tetsujin
2019-02-12 17:03:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Koperta jest zwężana

enter image description here

Jest grubszy z tyłu niż z przodu

Zdjęcie ze Sklep Apple - Macbook

Aha, więc nie jest to zakres oparty na większej ilości sprzętu lub pamięci
Nie, to po prostu cecha estetyczna, wspólna dla wielu urządzeń Apple;sprawia, że wyglądają bardzo elegancko.
Jest również większy w środku.
To naprawdę TARDIS wielkości kolana.
To samochód klauna, ale dla krzemu.
Żałuję *, że nie mieliśmy magicznych metalowych pudełek, które mogły zmieniać wymiary w zależności od tego, co w nich umieścimy.To byłoby * takie fajne * ...
Nie nie nie.Widzisz, to dosłownie pytanie „kiedy jest grubsze / cieńsze?”Jego grubość zmienia się w czasie wraz z nową funkcją Mojave Dynamic Desktops (więc musisz to włączyć).Nad ranem, kiedy kolory stają się jaśniejsze i cieplejsze, MacBook też „unosi się”, czyli staje się grubszy.Pod wieczór ponownie staje się szczuplejszy, gdy „kładzie się”, a kiedy przechodzi w tryb uśpienia, leży płasko (tak jak powinno się to robić w łóżku) w najcieńszym miejscu.
Zaczyna mi się przypominać [Monty Python - Theory on Brontosauruses Anne Elk (Miss).] (Https://www.youtube.com/watch?v=U6zWjUhfj-M)
@DarthFennec mamy je.Nazywa się je „torbami”.(I tak, czasami są wykonane z metalu).


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...