Pytanie:
Specyficzne dla aplikacji nie przeszkadzają
NinGen ShinRa
2014-10-02 16:01:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy w systemie iOS można włączyć funkcję Nie przeszkadzać w zależności od aplikacji? Mam kilka aplikacji, których używam tylko do celów związanych z pracą i chciałbym, aby były wyciszone w godzinach wolnych od pracy (aby spróbować wyjść z pracoholizmu ), ale nadal chcę otrzymywać regularne powiadomienia z innych aplikacji.

Jeśli to niemożliwe, masz jakieś sugerowane obejścia?

Bardzo chciałbym to zobaczyć, chociaż DND był mile widzianą funkcją, ale nie spełnia wymagań. Są rzeczy, które muszę móc zostawić włączone, i spamerskie rzeczy, które powinny zostać wyłączone. Krótko mówiąc, Apple naprawdę powinno dodać przełącznik dla każdej aplikacji do ustawień Nie przeszkadzać.
Dwa odpowiedzi:
JBRWilkinson
2014-10-02 17:20:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jednym z obejść, które często widzę, jest poproszenie swojego miejsca pracy o dedykowany telefon służbowy - jeśli oczekują, że będziesz dostępny poza godzinami pracy, prawdopodobnie mają jakiś prawny obowiązek, aby to dostarczyć.

Kiedy nie pracujesz, wyłącz go.

Z drugiej strony, jeśli nie możesz po prostu puścić pracy po powrocie do domu, to jest to zupełnie inny problem i możliwe rozwiązania, które przychodzą mi do głowy, to zachować jesteś bardziej zajęty, zdobywając nowego zwierzaka, dziecko lub kochanka. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz już co najmniej jeden z nich.

Jestem wolnym strzelcem i bardzo łatwo jest dać się złapać w nastawieniu * Zawsze pracuję *. Jestem dużo bardziej rygorystyczny wobec siebie, nie podejmując działań poza moimi dostępnymi godzinami, ale skłamałbym, gdybym powiedział, że kiedy otrzymuję powiadomienie z pracy, wcale mnie to nie fazuje. Telefon służbowy jest oczywistym rozwiązaniem, ale nie chcę nosić ze sobą dwóch telefonów przez większość czasu, zwłaszcza, że ​​uważam, że oprogramowanie powinno już teraz rozwiązać ten problem. Ale dzięki za wskazówkę! Nie chodzi o to, że nie jestem wystarczająco zajęty, ale o to, że moja głowa musi być wolna od tych myśli.
JBRWilkinson
2018-08-24 16:41:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Screen Time będzie dostępne w iOS 12 i ma możliwość oznaczania niektórych aplikacji jako niedostępnych (drzemki) w określonych godzinach.Może to odpowiadać Twoim potrzebom.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...