Pytanie:
Czy mogę zapobiec wyświetlaniu wiadomości SMS na ekranie blokady w iOS 4?
Eonil
2011-07-15 11:02:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam prywatne wiadomości SMS, które chcę ukryć. Problem polega na tym, że wyświetlają się na ekranie głównym, nawet gdy jest zablokowany. Więc używanie hasła było bezużyteczne, ponieważ jest wyświetlane nawet przy kłódce.

Jak mogę ukryć wiadomości SMS na zablokowanym ekranie?

Cztery odpowiedzi:
René
2011-07-15 11:14:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wybierz kolejno opcje Ustawienia> Wiadomości. Jest tam opcja „Pokaż podgląd”. Jeśli wyłączysz tę opcję, przestanie wyświetlać podglądy SMS-ów na ekranie blokady. Spowoduje to również wyłączenie wyskakującego powiadomienia, gdy nadejdzie nowy SMS, a telefon nie jest zablokowany.

Jest to nieaktualne od wersji iOS 5.0 i nowszych. Zobacz [this] (http://apple.stackexchange.com/a/45642/218), aby uzyskać zaktualizowaną wersję.
Jest to nadal istotne dla iOS 5.0, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o wiadomościach tekstowych na ekranie blokady, ale nie chcesz, aby treść wiadomości SMS była widoczna.
Senseful
2012-03-24 13:26:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Od najnowszego systemu operacyjnego (5.0 i 5.1) używasz następującej metody:

Aby wyłączyć podgląd wiadomości:

  1. Uruchom aplikację Ustawienia .
  2. Przejdź do Powiadomień> Wiadomości .
  3. Przewiń w dół do opcji Pokaż podgląd i ustaw go na Wył .”.

Teraz zamiast wyświetlać faktyczny komunikat na ekranie blokady i w powiadomieniach, będzie on informował tylko o otrzymaniu wiadomość i przez kogo ją otrzymałeś.

Chanti
2011-10-19 02:40:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Przejdź do ustawień-> powiadomienia-> wiadomości i wyłącz opcję plakietek.

Możesz także wyłączyć opcję „Widok na ekranie blokady”, aby wyłączyć z tej samej lokalizacji.
Thomas
2011-07-27 00:08:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli masz jailbreak, iBlacklist to doskonała aplikacja. Możesz całkowicie zablokować SMS-y i połączenia z telefonu. Aplikacja przechwytuje je i może zapisać dzienniki. Jest chroniony hasłem, więc istnieje również dodatkowa warstwa zabezpieczeń.

Nawet jeśli nie chcesz nikogo umieszczać na czarnej liście, możesz ustawić tę opcję tak, aby w ogóle nie otrzymywać wyskakujących okienek po nadejściu nowych wiadomości SMS. Twoje wiadomości trafią do Twojej zwykłej skrzynki odbiorczej i nadal będziesz słyszeć alert, ale bez wyskakującego okienka.

Bezpłatna wersja próbna kosztuje 12 USD.

Słyszałem też o MCleaner. Jednak nigdy tego nie użyłem.

12 dolarów za to. Wydaje się trochę drogie dla funkcji ...
Tak. Zgadzam się. Istnieją również alternatywne metody uzyskania wspomnianego oprogramowania. Nie to, żebym wybaczał lub brała udział, ale piraci również żeglują po zniszczonych morzach.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...