Pytanie:
Skąd ten „inny kalendarz” pochodzący z mojego iPhone'a
gillespieza
2010-12-09 17:21:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Korzystam z usługi wymiany Google na moim iPhonie i pomyślnie wybrałem kalendarze, które chcę zsynchronizować, przechodząc pod adres m.google.com lub inny adres synchronizacji. Jednak w natywnej aplikacji na iPhone'a mam dziwny kalendarz o nazwie „Urodziny” w sekcji „Inne kalendarze”. Nie mam pojęcia, skąd pochodzi ten kalendarz - nie ma go w Outlooku (i i tak nie synchronizuję z Outlookiem), ani nie jest to mój kalendarz urodzin Google (daty są nieprawidłowe). Jak to usunąć? Używam telefonu iPhone 3GS z systemem iOS 4.1.

Dwa odpowiedzi:
Rohan Monga
2010-12-09 18:20:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Myślę, że pochodzi z książki adresowej. Jeśli dodasz wizytówkę vcard z informacjami o urodzinach, zostanie ona zsynchronizowana z iCal w tym kalendarzu. A potem może być synchronizowany z telefonem.

Ale data urodzenia kontaktów nie zgadza się z tym, co jest wyświetlane w kalendarzu ...?
może wystąpić niezgodność strefy czasowej lub formatu daty
Martin Marconcini
2010-12-10 21:57:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kalendarz urodzinowy to kalendarz „tylko do odczytu” utworzony automatycznie przez iCal. Możesz zmienić to, co będzie tam wyświetlane, modyfikując datę urodzenia swoich kontaktów (w książce adresowej).

Jeśli Ci się to nie podoba, zawsze możesz ją wyłączyć.

  • Otwórz iCal
  • Przejdź do Preferencji:

alt text

Nie mam Maca, więc nie używam iCal ...


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...